Gizlilik ve Güvenlik

Siteniz ile paylaştığım kişisel bilgilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Diyetisyeninmutfagi.com.tr `da kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için çok önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Diyetisyeninmutfagi.com.tr `dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler ( Teslimat ve adres bilgileri, telefon numaraları, e-mail adresleri ) sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı ile alışverişte kart bilgilerimin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

certificate_good_chain certificate_good_server

Diyetisyeninmutfagi.com.tr `dan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek önem taşımaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde bilgi depomuzda saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır ve bankanın sitemize entegre ettiği sanal pos aracılığı ile onay alınarak alışverişe devam edilir.

Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın http:// protokolünden https:// protokolüne geçişi sayfanızın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir

Diyetisyeninmutfagi.com.tr  güvenli midir?

Diyetisyeninmutfagi.com.tr;  ZENNUR KARSLI firması güvencesi altındadır.

Adres; Halkalı Merkez Mh. 1247. Sk. No: 5 Kat: 1 Daire: A Küçükçekmece/İstanbul

Halkalı V.D. 5250012207

Sitemizde kullanılan kredi kartı sanal posları bankaların kontrolü ve onayı ile ilgili bankaların yetkili birimleri tarafından sitemize entegre edilmiştir.

Kargo görevlisinin paketimin içeriği hakkında bilgisi var mı?

Kargo paketi, Diyetisyeninmutfagi.com.tr  sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.

Kargo ve fatura da gönderici ismi olarak, firmamızın ticari ünvanı olan ZENNUR KARSLI kullanılacaktır.